Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Nabídka

Připouštění PAINT HORSE hřebci viz. odkaz plemeník EMH MAGICS CHATAN a RPJ Bruno Quinci Bar

Ustájení koní: při jezdecké stezce a pro klisny na připuštění našimi plemeníky, ustájení nabízíme až do zjištění březosti výborným veterinářem (SONO), i pro kobylu s hříbětem! Zajistíme veškerý servis při připouštění, včetně léčby případných komplikací, přepravy a pod..
Pro koníky je na výběr
volné ustájení s přístupem do přístřešku, vhodné pro koně, kteří nemohou být celý den na vydatné pastvě, pastevní 8 ha v sezóně neustále vydatný travnatý porost, pastvina je pravidelně udržovaná a rozdělená do několika dílů a koně střídáme, tak nikdy nejsou na udupaném povrchu bez trávy, koně je možné rozdělit dle potřeby, krmení senem ad libidum, boxové ustájení(10 boxů), trvalý přístup k vodě a minerální lizy, jádro či jiné krmení dle přání majitele.

Jízdy na koni a poníkách i pro nejmenší děti:
-nabízíme jízdy na koních i na pravých westernových koních plemene paint horse, vhodné pro děti, dospělé i úplné začátečníky
-začátečníky zaučíme na jízdárně až postupně po samostatné vedení koně v terénu
-vyjížďka do terénu - procházka s vodičem, i pro nezkušené, tak si  každý vychutná krásy Vysočiny ze sedla koně
-u nás si koně můžete s naší pomocí dovést z výběhu, vyčistit a správně nasedlat, ne jen sednout na připraveného koně

-nejmenší děti svezem bezpečně na poníkách s madýlky vhodné i pro děti mladších 5 let, i pro první kontakt s koněm

Zaměřujem se zejména na pohodové rekreační westernové ježdění a bezpečnou jízdu v terénu! Jezdíme celoročně. Není zde závodní dril, chceme aby si to zde každý užil a poznal dobře spolupracujícího koně bez zbytečného stresu a soupeření.

NOVINKA PONY KROUŽEK OD JARA 2016
- kroužek v trvání 2 hodin, pro děti od 5-6 let, vhodné i pro naprosté začátečníky i PRO STARŠÍ DĚTI NA KONI
 Pro děti spolehliví a vychovaní poníci-koně, děti si poníka mohou s naší dopomocí kompletně připravit, nasedlat, povodit, dovést - odvést z pastviny či boxu. Děti mají velkou radost z celkové péče o poníka a z celkového kontaktu s koněm, poznají základní péči o koně, včetně správného krmení, sedlání, péče o výstroj, zdraví koní i bezpečné chování kolem koní, správné vodění, dbáme na správný sed na koni až postupně se naučí samostatné vedení koně na jízdárně a v terénu.
Individuální přístup ke každému, nejsme velká konkurenční stáj, ale je zde rodinné zázemí a soukromí pro každého. I pro nezkušené a malé děti procházky do terénu s vodičem. 
Pro max. 4 děti pro zachování individuality, za zvýhodněnou cenu.
Každé dítě má po celou dobu svého koně nebo poníka-na jednom koni se nestřídá 2 a více dětí. V sedle pokaždé stáví více jak 1hod.

 

Vše za skvělé ceny:

300 kč / hodina jízdy, vodění dětí na pony

150 kč / půl hodina vodění dětí na pony

v rámci pony kroužku 300 kč / 2 hodiny (pro 4 děti)
 

NUTNÁ PŘILBA, MŮŽEM ZAPŮJČIT!

Přeprava koní se zkušeným profesním řidičem ve vleku pro dva koně značky MARO Kralovice. Na zadní rampu lze přidělat bezpečnostní mříž proti vyskočení koně(vhodné pro přepravu hříbat). Vlek má polstrované boky a pevnou prostřední přepážku. Dále je vybaven otvíracími okny, žlaby, držáky na sítě, dvojtým uvazováním, prtiskluzovou podlahou a rampou. Pomoc při nakládání a vykládání koně.
Cena přepravy dle dohody na tel 604260765, při udání trasy propočítáme orientační cenu přepravy předem.

 

 Další přeprava : nabízíme přepravu nákladu na soupravě Mercedes Sprinter 316 CDI valník s plachtou + vlek. Sprinter rozměr korby (šxdxv) 205x427x215 cm tonáž cca 1400kg. Vlek bez plachty rozměr korby (šxd) 220x455 cm. Tomáž cca 1800 kg. Tento vlek je určen i na přepravu aut a dodávek. Po dohodě lze přepravit auto i na Sprinteru (pokud má třeba po nehodě poškozené skla, neprší do něj je pod plachtou). Vlek i auto je vybaveno navijákem. Obě korby jsou vybaveny velkým množstvím uchytových ok. Auto je vhodné i k stěhování nábytku (měkké nedrncá). Přepravu s touto soupravou provádíme po EU.

 Výroba chovatelského zařízení a potřeb: králíkárny, voliéry, výstavní klece pro CSCH, výstavní klece pro psy, zámečnické práce, obrábění, zakázková výroba, bodované pletiva na míru (vlastní výroby). Boxy, přístřešek, ohradníkové pozinkované tyčky, králíkárny máme udělané na ranči také vlastní výroby, jsou u nás k vidění. Vše naleznete na www.kralikarny.eu

  

 

TOPlist